banneer
Domov > Produkty >> Sprejová sušička

5L sprej sušička

5L sprej sušička
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte pre chemikálie, biológie, farmaceutické a jedlo 5l sprej sušička z Číny 5l sprej sušičky, sušiace stroje s odstredivé spray 5l, 5l sušička stroj s odstredivé sprej, odstredivé spay sušiace stroje, sprej sušenia mlieka, Sprejové sušenie odstredeného mlieka výrobcov, dodávateľov a je, alebo kontrola 5l sprej sušička prispôsobenia a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, prosím, neváhajte kontaktovať Toption nástroj.

Pracovný princíp

Vzduchu cez filter a vykurovacie zariadenia prísť do horúceho vzduchu distribútor, ktorý je v hornej časti sušenie komory, distribútora horúceho vzduchu produkujú horúci vzduch, potom horúci vzduch do sušenie komory rovnomerne a pohybovať po špirále v rovnakom čase dodania tekutý materiál odstredivé spray vedúci, ktorý je vybavený v hornej časti sušiacej komory, tekutý materiál sa strieka ako kvapôčka hmly , aby sa zvyšovala kontrakciu rozlohy tekutý materiál a horúceho vzduchu, vlhkosť odparí rýchlo, suché výrobky vo veľmi krátkom čase. Hrubšie výrobku sa zhromažďujú zbierky barel, čo je na dne vypúšťaných odstredivé ventilátor sušička, odpadových plynov.

Vlastnosť

1. rýchle sušenie rýchlosti. Tekutý materiál po odstredivé postrek plochy zvýši výrazne, vo vysokej teploty vzduchu, chvíľu sa vyparí 95 ~ 98% obsahu vlhkosti, takže čas sušenia bude asi desať sekúnd.

2. prijať paralelné prúdenie Sprejové sušenie počas procesu sušenia, teplote tekuté kvapôčky nie je vysoká, vysoká kvalita produktov, ktoré sľubujú. V spreji sušenie komory, tekuté kvapôčky a teplovzdušné prietok s rovnakým smerom, hoci teplotou horúceho vzduchu niektoré vyššie, ale horúcim vzduchom okamžite kontakt s sprej tekuté kvapôčky po nadobudnúť sušiacej komory teplota sušenia komory je omoc nadol, tak neurobí suchého materiálu, prehriatiu a vhodné pre sušenie tepelnej citlivej materiálu , teplota vypúšťanie produktov závisí od teploty výfukových plynov, a nižšia ako teplota výfukových plynov.

3. doširoka aplikovanej oblasti. Podľa vlastnosti materiálov, môžete používať, sušenie horúcim vzduchom a tiež mohol použiť studený vietor vzor. Veľkú dávku materiálov s veľkým rôznymi funkciami, všetko môže byť produkované tohto stroja, bežné v: polymérov a resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 popri atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 mlieko vajcia products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood a rybacie produkty detergentu a povrchových dirt、fertilizer、organic compound、inorganic zlúčenina, triedy, atď.

4. Vzhľadom na sušenie proces je dokončený v okamihu, produkt približný sférické môže v podstate tvar kvapky, takže produktu je dobrý rozptyl 、fluidity a rozpustnosť.

5. výrobný proces je jednoduchý a pohodlný prevádzku a jednoduché ovládanie. Sprej sušička použije rozpúšťadlo, ktorého vlhkosť je 40 ~ 60%, Špeciálny materiál aj vlhkosť vysoká ako 90%, tiež mohol byť ako sušené sušené výrobky naraz. Väčšina výrobkov nepotrebujú, drvenie a skríning uschnú, tak znížiť výrobný proces, zjednodušiť technologického procesu a sľub čistoty výrobku. Produkt častíc size、precision vlhkosti v určitom rozsahu, môžete zmeniť nastavenie prevádzkové podmienky, kontroly a riadenia je veľmi jednoduché.

6. S cieľom chrániť materiál od znečistenia a predĺžiť životnosť zariadenia, všetky diely, nadviazanie kontaktu s materiálom všetkých prijať 1Cr18Ni9Ti nerezové materiály. Aby prevádzky ľahko, kontrolného systému pomocou integrácie operácie, čo znamená inštaláciu každej časti indikačného zariadenia a zapnutie/vypnutie zariadenia všetko v kontrolu kabinetu.

Technické parametre

Položka

Jednotka

TP-S50

Max kapacita

ml/h

5000

Teplota nasávaného vzduchu

140° C ~ 300° C
Nastaviteľné

Teplota vyfukovaného vzduchu

80° C ~ 90° C

Presné teploty

±1

Sušička čas

S

1.0 ~ 1,5

Rýchlosť čerpadla striekať

ml/h

5000

Sprej systém

/

Odstredivé tryska

Sprej smer

/

Nadol prúdový

Elektrický vykurovací výkon

kW

9

Zdroj tepla

/

Elektrické

Celkový výkon

/

10KW 380V

Nerezové nádrže priemer

mm

800

Sušené sušené, obnovenie mieru

%

≥95

Typ otáčania odstredivé sprej


Stlačený vzduch rotácie

Otáčajte rýchlosťou

ot/min

25000

Priemer sprej zásobníka

mm

50

Rozmer

mm

1800 * 930 * 2200

Vyšetrovanie