banneer
Domov > Produkty >> Sprejová sušička

3L sprej sušička

3L sprej sušička
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte pre chemikálie, biológie, farmaceutické a potravín 3l sprej sušička z Číny 3l sprej sušička, dva-tekutina sprej sušička, malé sprej sušičky, 3l sušička stroj s dvoma tekutiny sprej, laboratórne sušička, vaječný prášok spracovanie sprej sušičky výrobcov, dodávateľov a je alebo kontrola 3l sprej sušička prispôsobenia a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, prosím, neváhajte kontaktovať Toption nástroj.

Úvod:

1. laboratórneho stola sprej sušička je najnovší typ TOPTION, ktorý prijíma medzinárodné moderné technológie a náhradných dielov.

2. TOPTION laboratórium sprej sušička montuje mnoho nového designu, napríklad malé zadarmo sťahovanie, kombinujúci vzduchový kompresor a elektrický ohrievač vnútri kabinetu, sklo sprej a cyklón oddeľovač kontrolu. Všetky údaje a funkcie sú riadené PLC.

Aplikácia:

1. sprej sušička možno v širokej škále, kde je požadované chov voľne sa rozplývajúci prášok vzorky. Táto technika má úspešne spracované materiály v nasledujúcich oblastiach:

1) nápoje, príchute a farbivá, mlieko a vaječných výrobkov, rastlín a rastlinné výťažky, Pharmaceuticals, teplo citlivých materiálov, plastov, polyméry a živice, parfumy, keramiky a Advanced Materials, mydlá a detergenty, krvi, farbivá, potravín, lepidlá, oxidov, textil, kosti, zuby a zub Amalgan a mnoho ďalších.

2) väčšina riešení a supernsions možno nestriekajte sušené poskytuje, že výsledný výrobok má vlastnosti materiálu.

3) je populárna v oblasti potravín, biológie, materiál, lekárne, univerzity, a VV inštitút, atď, najmä pre spracovanie teplota materiálu, sušeného napr, pretože materiál len dotyk vzduchu na krátku chvíľu tak, aby teplo nemohol zničiť súčasťou materiálu.

2. Pracovný princíp

1) vzduchu sú filtrované a zahrieva, potom do distribútor na vrchole sušička špirála horúci vzduch rovnomerne ísť do sušenie komory 2) kvapalinu cez vysokorýchlostné odstredivé rozprašovač na vrchole veže potom sprej (rotácie) do veľmi jemná hmla kvapôčky, kontaktu s horúcim vzduchom a sušené do hotového výrobku vo veľmi krátkom čase.

3) sušeného produktu neustále vyrábajú zo spodnej časti sušenia veža a cyklón, výfukových plynov sú odvádzané Fan.

Výhody

1. PLC automatické riadenie výhodnejšie pre vás kontrolovať a riadiť.

2. vysokej rýchlosti sušenia, po postreku materiál kvapaliny, povrchovej plochy materiálu sa zvýši výrazne, zefektívniť váš výskum.

3. v teplovzdušných toku, 95% ~ 98% vody môže odparí na chvíľu. Môžete dokončiť materiál sušenie len v niekoľkých sekundách.

4. obzvlášť vhodné pre sušenie teplo citlivých materiálov, po vysušení, nie je potrebné pre senzačný a triedenie znížiť postupy a ušetriť čas.

Technická špecifikácia

Položka

Jednotka

TP-S30

Max kapacita

ml/h

3000

Teplota nasávaného vzduchu

30℃ ~ 300℃

Teplota vyfukovaného vzduchu

30℃ ~ 140℃

Presné teploty

±1

Sušička čas

S

1.0 ~ 1,5

Rýchlosť čerpadla striekať

ml/h

3000

Sprej systém

/

Dva-tekutina tryska

Sprej smer

/

Nadol prúdový

Celkový výkon

/

10KW 380V

Nerezové nádrže priemer

mm

800

Sušené sušené, obnovenie mieru

%

≥95

Otáčajte rýchlosťou

ot/min

40000

Rozmer

mm

1700 * 1100 * 150


Vyšetrovanie