banneer
Domov > Produkty >> Sprejová sušička

10L sprej sušička

10L sprej sušička
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte pre chemické, biológie, farmaceutických a potravinárskych 10l spray sušička z Číny 10l sprej sušička, odstredivé sprej sušička, 10l sušička stroj s odstredivé sprej, mlieko v spreji sušička, sprej sušiaceho zariadenia sprej sušenie potravinový priemysel výrobcov, dodávateľov a je alebo kontrolu 10l sprej sušička prispôsobenie a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, neváhajte a kontaktujte Toption nástroj.

1. funkcie

1) pri vysokej rýchlosti sušenia, po postrek materiálu tekutých povrchovej plochy materiálu sa zvýši výrazne. Teplovzdušné prietoku, 95% ~ 98% vody môže odparí na chvíľu. Čas dokončenia, sušenie potrebuje len niekoľko sekúnd.

2) to je vhodný najmä pre sušenie teplo citlivých materiálov. Finálnych produktov vlastné dobré jednotnosť, mobilita, rozpúšťanie kapacity. A finálnych výrobkov s vysokým obsahom ich čistotu a dobré v ich kvalite. Výrobné postupy sú jednoduché a prevádzku a riadenie sú jednoduché. Kvapalina s vlhkosti obsah 40 ~ 60% (pre špeciálne materiály, obsah môže dosiahnuť až 90%.) môžu byť sušené do prášku alebo častíc produkty raz čas.

3) uschnú, nie je potrebné pre senzačný a triedenie, zníženie postupy pri výrobe a na zvýšenie čistoty výrobku. Produkt častíc priemerov, uvoľnenie a obsah vody môže byť upravená prostredníctvom zmeny stavu operácie v určitého rozsahu. Je to veľmi pohodlné, vykonávať kontrolu a riadenie.

2.Principle:

1) potom, čo boli filtrované a vyhrievané vzduch vstupuje do rozdeľovač vzduchu na hornej časti vlasov. Horúci vzduch vstupuje do sušiareň do formy špirály a jednotne. Prechádzajúcej cez vysokorýchlostné odstredivé postrekovač na vrchole veže, materiál tekutina sa otočiť a strieka do veľmi jemná hmla tekuté korálky.

2) cez veľmi krátkej dobe kontaktovať teplo vzduchu, materiály môžu byť sušené do finálnych produktov. Finálnych výrobkov bude prepustený nepretržite od spodnej časti sušenia veža a cyklóny. Odpadový plyn bude oslobodený od ventilátora.

3.Application:

1) sprej sušička možno v širokej škále, kde je požadované chov voľne sa rozplývajúci prášok vzorky. Táto technika má úspešne spracované materiály v nasledujúcich oblastiach:

Nápojov, príchute a farbivá, mlieko a vaječných výrobkov, rastlín a rastlinné výťažky, Pharmaceuticals, teplo citlivých materiálov, plastov, polyméry a živice, parfumy, keramiky a Advanced Materials, mydlá a detergenty, krvi, farbivá, potravín, lepidlá, oxidov, textil, kosti, zuby a zub Amalgan a mnoho ďalších.

2) nestriekajte sušené poskytuje, že výsledný výrobok má vlastnosti materiálu možno väčšina riešení a supernsions.

3) je populárna v oblasti potravín, biológie, materiál, lekárne, univerzity, a VV inštitút, atď, najmä pre spracovanie teplota materiálu, sušeného napr, pretože materiál len dotyk vzduchu na krátku chvíľu tak, aby teplo nemohol zničiť súčasťou materiálu.

Technické parametre

Položka

Jednotka

TP-S100

Max kapacita

ml/h

10L/h

Teplota nasávaného vzduchu

50° C ~ 300° C

Teplota vyfukovaného vzduchu

30° C ~ 150° C

Sprej systém

/

Odstredivé tryska

Elektrický vykurovací výkon

kW

28

Zdroj tepla

/

Elektrické

Sušené sušené, obnovenie mieru

%

≥98

Otáčajte rýchlosťou

ot/min

22000

Priemer sprej zásobníka

mm

80

Rozprašovacích priemer disku

mm

80

Rozmer

mm

2500 * 1600 * 2800

Maximálna vlhkosť odparovanie

Kg/h

10

Sprej vedúci jednotky režim

/

Mechanický pohon


Vyšetrovanie