banneer
Domov > Produkty >> Tekutý Handing nástroj >> Lab Pipette

Mini vnútri osvetlené Photoreactor

Mini vnútri osvetlené Photoreactor
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte pre chemické, biológie, farmaceutické a potravinárske mini vnútri osvetlené photoreactor z Číny mini vnútri osvetlené photoreactor, 250ml fotochemických reaktora, fotochemické reaktor 500ml, 1000ml fotochemických reaktor, reaktor osvetlené fotokatalytický, malý fotochemických reaktor výrobcov, dodávateľov a je, alebo kontrolu mini vnútri osvetlené photoreactor prispôsobenie a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, prosím, neváhajte kontaktovať Toption nástroj.

Solárne sklo reaktora, fotochemické reaktor, reaktor UV

HG/Xenon/kovové halogenidové lampy

8-12 kremenných trubíc medzitým miešania typ

Všelijaké hlasitosti fotochemických reaktora

TOPT II typu intside-osvetlené fotochemických reactor

Popis TOPT-II intside-osvetlené fotochemických reaktora--- TOPTION továreň dostali technické podporuje z mnohých profesorov SJTU a NTU vo vývoji obdobia. TOPT série sa používa najmä na výskum vzorky / kvapalných fáz, pevné / simulované viditeľného svetla, by reakcia plavidla zaťaženie TiO2, fotochemické reakcie v podmienkach photocatalyst a tak ďalej. Táto séria môže poskytuje vzorky analytické reakcie produktu a voľných radikálov a na meranie reaguje kinetické konštantný, kvantový výťažok; to je široko používaný v oblasti Chemosynthesis, ochrany životného prostredia a vedy, atď.

Hlavná časť obrázku, vrátane hlavného poľa, elektrické ovládanie ortuti svetiel, xenónové svietidlo elektrické regulátory, svetlo, svetlo, zdroj chladenie chrániť vymrazovacou, miešadlo, sklo reaktora 250ml, 500ml, 1000ml (samozrejme môžete prispôsobiť všetky druhy zväzkov). S kolesový vozík.

TOPT II typu intside-osvetlené fotochemických reaktora je zaradený ako takto:

1, ortuť lampa elektrické radič pre ovládanie 100W, 300W, 500W Strednotlakové ortuti svietidlo pracovné podmienky;

2, xenónové svietidlo elektrické radič pre kontrolu 100W, 300W, 500W alebo 1000W xenónové svietidlo pracovné podmienky (každý TOPT II typu fotochemické reakcie prístroj Štandardný radič a ortuť xenónovou výbojkou elektrický spotrebič radič Vyberajte);

3, ortuť xenónové svietidlo elektrický spotrebič radič a radič zahŕňa celkom napájanie, výber lampa, svietidlo napájanie;

4, kremenné sklo svetlo ochranu alebo zlepšenie vymrazovacou;

5, miešadlo, ktoré spĺňajú TOPT II typ skla reaktorov.

6, spoliehajú na zariadenia môžu byť použité okrem poľa hlavného, tiež vybavené výroby dole rozstup-typ reakcie tabuľky.

7. sklenené reaktora môže byť zvolil z 250ml, 500ml, 1000ml (samozrejme môžete prispôsobiť všetky druhy zväzkov).

8. kolesový vozík.

9 dodávky teploty reakcia na vymrazovacou čerpadlo nemôže len poskytnúť recyklovanej vody na vykonanie teplo absorpcie svetla; poskytnúť TOPT II typu fotochemických reaktora vzorky materiálu reakcie na vonkajšej teploty testovacieho prostredia pre údaje globalizácie jednotné testovanie, čím sa zvyšuje globálne porovnania údajov z podobných štúdií a pokroku.

Každej časti popisu

Po prvé, Hlavná skrinka

Hlavné pole je séria fotochemických reaktora umiestnené kde svetelné zariadenia, má nasledujúce charakteristiky:

Políčko veľkosť 480 x 420 mm × 900 hm, váži cca 29kg.

Vo vnútri čiernej skrinky s cieľom znížiť odraz svetla.

Po horné skrinky s chladením fan palube skrine po centrálna doska má "tok prepínanie", môže byť realizovaný mimo (chladenie vodou) voda budíka. Po spodnej dosky má dva otvory pre chladenie vodovodné potrubie, potrubné a káblové pripojenie regulátora cez.

Skrinky vľavo tam sú tri špeciálne Konvertory pre pole motor, svetla a "Prietokový spínač" používať výstupný konektor.

Druhý, ortuť a ortuť elektrický regulátor

Zabezpečiť svetlo 100W 300W alebo 500W, 1000w, Strednotlakové ortuti lampa normálnej prevádzky ortuti lampy v ultrafialovom svetle vytvorené počas prevádzky predstavovali 40% celkovej energie problém. Žiarovka ortuť svetlo pri otváraní 5 minút, kým stabilný, vypnúť svetlá treba čakať 5 minút po objednávke reštartovať. Keď potrebujete priniesť okuliare s UV ochranou poškodenia očí a pokožky.

Strednotlakové ortuti lampa Optické parametre sú nasledovné:

Ortuť lampa spektrálne rozloženie a relatívna intenzita nasledovne:

Tabuľka 2 spektrálnej Strednotlakové ortuti svetla

Vlnová dĺžka (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Relatívna intenzita %

20

85

100

30

20

40

80

Ortuť svetlom vyžarujúcim svetlo časť kremenné trubice, ruky priamy kontakt s znečisťujúcich látok, ktoré ovplyvňujú intenzitu svetla. Kremeň, bežne používané mimo čistou bavlnenou handričkou navlhčenou malé množstvo alkoholu, Čistenie dovnútra používať krém.

Ovládací panel s: celková napájanie lampa, svietidlo napájanie, motory, vypínačov a výberu celkový čas začatia a ďalšie nastavenia sub-čas, nastavenie, lampa prúd meter, budík pokyny. Regulátor s ventilátorom tepla.

Radič veľkosť je 245 mm × 170 mm x 180 mm, váži asi 23kg.

Otvoriť radič postup je: vyberte lampa energie → → → celkový výkon svetla začína, stlačte tlačidlo Štart a potom začal časovanie svetla.

Zavrieť kontrolu postupov: celkové svetlo napájania → elektrické → → 5 minút po vypínanie chladiacej vody.

Ovládač na zadnej strane držiteľa moci vstupný riadok a poistku.

Ovládač na zadnej strane hlavnej box pre kábel konektor s príslušnými rozhraniami.

V poli hlavné kábel pripojený s radič chyba alebo nižší tlak normálny vody pre chladiacej vody budík lampa svetlo a alarm zvuk, nástroje, ktoré sú schopné pracovať.

Tri, xenónové výbojky a xenónové svietidlo elektrické radič.

Zabezpečovať svetlo 100W 300W 500W alebo 1000W xenónové svietidlo obvyklú a stabilnú prevádzku. Radič veľkosť je 245 mm × 170 mm x 180 mm, váha 34kg. Ovládací panel s výnimkou "ľahké vybrať" tlačidlo, ďalšie tlačidlá s rovnaký radič žiarovka ortuť. Xenónové svietidlo spektrálne rozloženie a relatívna intenzita podobný letný.

Xenónové svietidlo Optické parametre sú nasledovné:

Stôl 3 rozmery xenónové svetlá a optické parametre:

Výkon (W)

Začína current(A)

Prevádzkový prúd (A)

Napájacie napätie (V)

Dĺžka efektívnej oblúka MM)

Schéma zapojenia

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Singel-skončila vedie

1000

12.4

30±3

60

220±20

Singel-skončila vedie

Všetky zlepšenia ochrany celého kremenné sklo svetlo vymrazovacou nie je len vysoká účinnosť UV prenikanie zároveň pracovať dlhé hodiny preč, pretože zdroja svetla spôsobený teploty, zabezpečenie prístupu svetla a reaktívne látky, iba samotného experimentu bez vonkajších vplyvov.

Šiesta, fotochemické reaktora teplota čerpadlo

Teplota čerpadlo je mechanické formy nízkej teplote kvapalina obehu chladiace zariadenie. S vysokou teplotou kvapaliny, high-teplota vody do kúpeľa efekt. Kombináciou TOPT III typ fotochemických reaktora, multi-štát, práce chemických reakcií. Je to nové experimentálne zariadenie možno použiť miesto suchého ľadu a kvapalný dusík teploty reakcia môže byť vykonané ako nízka teplota drez viskozitu. Dno za silného magnetického miešania, miešanie a vnútorný systém cirkulácie 2 nádrže jednotnejší, teplota sa dá samostatne teplotu, konštantnú teplotu obehové čerpadlo poskytovať konštantná teplota studenej source použitie a. Napríklad farmaceutiká biologického, chemického inžinierstva, jedlo inžinierstva, ktoré vyžadujú vysoko presných vzorky z oblasti zdrojov. Široko používaný v nemocniciach, vedecký výskum, experimenty a identifikácia biologických a iných aspektov práce.

o nás:

TOPTION sa špecializuje na výrobu a predaj fotochemických sklo reaktora, UV sklo reaktora systém, xenónové sklo reaktora, jeden-vrstva skla reaktora, dvojvrstvové sklo reaktora, troch-vrstvou skla reaktora, Termostatické zariadenie, ľadu, ultrazvukový prístroj, sprej sušič vzduchu sušička, extrahovanie zariadenia a tak ďalej.

S 8-yaeas skúsenosti a po 8-ročnej rozvoj sme získali podiel na slovenskom a zahraničnom trhu a vychutnať dobrú povesť v priemysle, naše produkty sú aplikované na mnohé univerzity a vedecké výskumné zariadenia v mnohých oblastiach.  Môžeme tiež vyrobiť druhy zariadení podľa vašich potrieb. Veríme, že kvalita nebude vám. TOPTION spoločnosť môže custimezed rôzne špecifikácie systému sklo reaktora, veríme, že "TOPTION" bude vaša "TOP".

Vitajte na prispôsobený Design! Pls, neváhajte nás kontaktovať, Vitajte!


Vyšetrovanie