banneer
Domov > Produkty >> Tekutý Handing nástroj >> Vákuový systém

Paralelný zdroj svetla

Paralelný zdroj svetla
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte pre chemikálie, biológie, farmaceutické a jedlo paralelný zdroj svetla z Číny paralelný zdroj svetla, xenónový svetelný zdroj, žiarovka ortuť, xenónové výbojky, viditeľné paralelný zdroj svetla, uv paralelný svetlo zdroj výrobcov, dodávateľov a je, alebo kontrolu súčasne svetlo zdroj prispôsobenia a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, prosím, neváhajte kontaktovať Toption nástroj.

(Viditeľný) paralelný Zdroj ultrafialového svetla

(Viditeľný) paralelný Zdroj ultrafialového svetla je TOPTION továreň zriadiť spoločné vývoj podobný zahraničných rozšírené vybavenie nadácia, jej výhoda spočíva v špeciálny zdroj svetla poskytuje vysokú pevnosť, stabilný na svetlo miest. Jednoduchá obsluha, jedinečný dizajn, posilnenie chladič, vzduch-chladený mikro mobilné design, zdroja a ďalšie významné vlastnosti stability svetelné telo sa stabilné a efektívne zdroj svetla, optické laboratórium dodávky fotochemických reakcií a iných miestach najlepšie produkty v rovnakom čase, TOPTION factory je len domácich R & D a výroby továrne. (exkluzívne domácej výroby, Podrobnosti nájdete v www.toption-china.com)

(Viditeľný) paralelný Zdroj ultrafialového svetla je viacúčelový, široká adaptabilita, a svetlo je množstvo produktu domáce solárne maximálne, doma i v zahraničí už viac ako 300 laboratórií. Okrem štúdia solárnych článkov možno pre fotoelektrický odpoveď typu zariadenia testovania, povrch photovoltage spektroskopie, biologické svetlo, fotokatalytický, povrch vady analýza, UV žiareniu, UV vytvrdzovania, tekutých kryštálov materiál výskum, UV photopolymerization, UV fluorescencie excitácia a ostatné oblasti vedeckého výskumu. Systém môže byť použitá samostatne, môže sa tiež používa v kombinácii s analýzou rôznych testovaných systémov. Modulárnej konštrukcie poskytovať zákazníkom možnosti flexibilné konfigurácie. Vysoko spoľahlivé napájanie je prijatý v systéme. Naša spoločnosť vyrába s rôznymi doplnkami možno rôzne ožarovania model bodový svetelný zdroj, paralelne svetla, vlákniny výstup.

Výhody a vlastnosti fotochemické reakcie prístroja zdroj

■High odrážajúce slnečné hliníkové elipsovitého zrkadlo, zrkadlo je hliníkový materiál razenie, vnútorný povrch typy elipsoidu elipsoidu, zrkadlo po diamantové rotačné brúsenie, vysoká teplota vákuové filmu vznikla po vysokú účinnosť a stabilitu posledný odrazivosť viditeľné svetlo je viac ako 95%.

■luminary mikro mobilného zariadenia môžete zmeniť ľahké telo a elipsoidu zrkadlo mikro vzdialenosť, zameranie zmena odráža svetlo, s cieľom uspokojiť rôzne potreby rôznych klientov so silným zameraním.

■ box je uzavretý zdroj vysokej intenzite svetla dodávky design, sa môže znížiť aspoň ozónu správa, v rovnakom čase, sme dusíka ventilom, môže zvýšiť ozónu a dusík reakciou, tak, aby sa ďalej riadia uvoľňovanie ozónu.

■Adapter design unikátne svetlo, môže svetelné telo s rôznymi typmi využívania energie kompatibilný dizajn svetelného tela, zároveň spoločného trhu špecifikácie, uspokojiť zákazníka flexibilný výber spotrebného materiálu alternatívy.

■Supplies ekonomiky: som závod pomocou simulovaných svetla zdroj osvetlenia dodávky je najnižší v krajine, a fotokatalytický rozklad plyn vyrába zariadenia neskoro dodáva najdôležitejšie.

Preskúmanie vyššie uvedených funkcií, vidíme, že ekonomické, udržateľné, praktické, efektívny, stabilné, pokročilé produkt je najväčší škvrna s jedinečné aplikácie v optike laboratóriu vysoko efektívny a stabilný zdroj dodávok a konverzie, fotochemické reakcie, optické zobrazovací systém atď...

Technické údaje:

UV (viditeľná) paralelný zdroj svetla TOP-XTM

Modelu

Svetelné telo typu

Svetelné telo moc

VRCHOL - X 300

xenónové výbojky

300W

žiarovka ortuť

300W


VRCHOL - X 500

xenónové výbojky

500W

žiarovka ortuť

500W


Xenónové výbojky ortuti

500W


VRCHOL - X 1000

xenónové výbojky

1000W

žiarovka ortuť

1000W


Xenónové výbojky ortuti

1000W


Konfigurácia zahŕňa: svetelné telo dodávok ovládacieho zariadenia, vysoká intenzita zameraním zariadenia,

efektívne obehu chladenie, svetelné telo pohybu vzdialenosť nastavovacieho zariadenia!

Poznámka: svetelné telo môžete zdieľať svetlo prispôsobenie zariadenia!

o nás:

TOPTION sa špecializuje na výrobu a predaj fotochemických sklo reaktora, UV sklo reaktora systém, xenónové sklo reaktora, jeden-vrstva skla reaktora, dvojvrstvové sklo reaktora, troch-vrstvou skla reaktora, Termostatické zariadenie, ľadu, ultrazvukový prístroj, sprej sušič vzduchu sušička, extrahovanie zariadenia a tak ďalej.

S 8-yaeas skúsenosti a po 8-ročnej rozvoj sme získali podiel na slovenskom a zahraničnom trhu a vychutnať dobrú povesť v priemysle, naše produkty sú aplikované na mnohé univerzity a vedecké výskumné zariadenia v mnohých oblastiach.  Môžeme tiež vyrobiť druhy zariadení podľa vašich potrieb. Veríme, že kvalita nebude vám. TOPTION spoločnosť môže custimezed rôzne špecifikácie systému sklo reaktora, veríme, že "TOPTION" bude vaša "TOP".

Vitajte na prispôsobený Design! Pls, neváhajte nás kontaktovať, Vitajte!


Vyšetrovanie