banneer
Domov > Produkty >> Tekutý Handing nástroj >> Vákuový systém

Padajúce Film Photoreactor

Padajúce Film Photoreactor
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ak hľadáte chemikálie, biológie, farmaceutické a padajúce jedlo filmu photoreactor z Čína padajúce filmu photoreactor, padajúce filmu laboratórium photoreactor, padajúce filmu photoreactor 500ml, 1000ml padajúce filmu photoreactor, 3000ml padajúce filmu fotochemických reaktora, 5000ml padajúce filmu fotochemických reaktora výrobcov, dodávateľov a je, alebo kontrolu padajúce filmu photoreactor prispôsobenie a vzory s profesionálny dodávateľ v Číne, prosím, neváhajte kontaktovať Toption nástroj.

Fotochemické reaktora / fotochemické reakcie prístroja / syntéza cez foto chémia je bežne použitá metóda. Organické zlučujú často podarí iba vďaka žiareniu UV-svetlom, alebo sa urýchli. Fotochemických reakcií sa často spúšťajú pri izbovej teplote a tak sú jemnejšie než iné tepelné pro-cesses. Photoreactors majú široký rozsah aplikácií, napríklad v syntéza, analýza a čistenie odpadových vôd.

Výstavba patriace Film Photoreactor žiarenia plavidla je hlavným vybavený vnútornou vrst-nent reaktora. Má kapacitu cca 200 ml a rozlíšiť striebro potiahnuté vysoké vákuum bunda s bočných líšt a temperovanie bundu. COO-mieňa trubice a ponorením rúrky, obaja z kremenné sklo, sa nachádzajú v žiarenia plavidla. Obehu sa realizuje formou nútenej obehové čerpadlo "Systém TOPT", ktoré riadi riadiaca jednotka. Dodávka obsahuje štyri zásobovacích lodí s objemom 100, 250, 500 a 1000 ml, ako aj nízke teploty teplomer pre nízke teplotné rozsahy od-30 ° C a + 100 ° C a malé kúsky.

Nasledujúce výhody:

■An účinnú cirkuláciu kvapaliny na vyžarované vnútri reaktora.

■Due zásadu padajúce filmu, intenzívne žiarenie je dosiahnutá.

■Only malý objem kvapaliny je nutné.

■Operations nízky teplotný rozsah zabezpečiť ďalšie aplikácie zariadenia.

■Used materiály z borokremičitanového skla 3.3, kremenné sklo a plastové diely PTFE.

Fotochemické reakcie prístroja/fotochemických reaktora technické údaje:

Výstavba padajúce Film Photoreactor


Modelu

TOPT-200FR

TOPT-500FR

TOPT-700FR

TOPT-1500FR

Svetelný zdroj napájania

200W

500W

700W

1500W

Svetelný zdroj života

1000H

1000H

1000H

1000H

Efektívne dlho

57MM

77MM

97MM

128MM

Typ zoznamu vrstvy

Rozšľahávací kapacity

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Dvojvrstvové typu

Rozšľahávací kapacity

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Sklenené konštrukcie

Type、B typ

Výstavba

Rýchlosť pádu

2000 RPM

Pripojiť materiálu

PTFE

Prevádzkovať materiálu

316L

TOPTION sa špecializuje na výrobu a predaj fotochemických sklo reaktora, UV sklo reaktora systém, xenónové sklo reaktora, jeden-vrstva skla reaktora, dvojvrstvové sklo reaktora, troch-vrstvou skla reaktora, Termostatické zariadenie, ľadu, ultrazvukový prístroj, sprej sušička, extrahovanie zariadenia a tak ďalej.

11-yaeas skúsenosti a po 8-ročnej rozvoj sme získali podiel na slovenskom a zahraničnom trhu a vychutnať dobrú povesť v priemysle, naše produkty sú aplikované na mnohé univerzity a vedecké výskumné zariadenia v mnohých oblastiach.  Môžeme tiež vyrobiť druhy zariadení podľa vašich potrieb. Veríme, že kvalita nebude vám. TOPTION spoločnosť môže custimezed rôzne špecifikácie systému sklo reaktora, veríme, že "TOPTION" bude vaša "TOP".

Vitajte na prispôsobený Design! Pls, neváhajte nás kontaktovať, Vitajte!


Vyšetrovanie