banneer
Domov > O nás

TOPTION je profesionálny poskytovateľ riešení v oblasti laboratórnych riešení a všetci sú zainteresovaní na poskytovaní najlepších riešení a produktov pre globálnych zákazníkov, ktorí pracujú v oblasti biológie, chémie, farmaceutiky, analýzy životného prostredia, potravín, akademického výskumu atď. Bez ohľadu na oblasť, v ktorej pracujete, sme Pokračujte v úsilí o dosiahnutie toho istého cieľa: poskytnúť vám najvhodnejšie riešenia a produkty, aby bol Váš výskum presnejší a efektívnejší.


Ústredie spoločnosti TOPTION sa nachádza v Xi'an v Číne, kde vlastní stovky univerzít a výskumných ústavov a je známa svojou tisíckrát dlhoročnou históriou. Hlboká kultúra a silné vedecké produkty vám nepretržite poskytujú lepšie produkty, riešenia a služby.


Hlavné produkty obsahujú reaktor s chemickou syntézou, rotačný odparovač, tenkovrstvový odparovač, fotochemický reaktor, vysokotlakový reaktor, lyofilizátor, sušič na striekanie atď. Nástroj značky TOPTION má vlastnú vysokú reputáciu vo viac ako 70 krajinách a regiónoch, poskytuje technickú podporu pre desiatky tisíc organizácií na riešenie problémov v rámci svojho výskumu, špeciálne pre univerzity, výskumné ústavy, priemyselné odvetvia, inšpekčné agentúry atď. Podpora technologického pokroku a zlepšovanie ľudského života je spoločenská misia spoločnosti TOPTION .


Veríme, že len najkvalitnejšia kvalita, väčšina špičkových technológií, najkomplexnejšie riešenie a profesionálne služby by mohli splniť misiu a víziu spoločnosti TOPTION . Takže budeme pokračovať v neustálej inovácii a tvrdej práci, poskytnúť vám najlepšie riešenia a produkty a urobiť si výskum presnejší a efektívnejší.

Sme mladý, profesionálny a kreatívny tím,

Sme zákaznícky orientovaný a zodpovedný tím.


Našou úlohou je urobiť váš výskum presnejšími a účinnejšími.

Naša vízia: Staňte sa na svete najkonkurencieschopnejším poskytovateľom laboratórnych riešení.

Naša hodnota: zdieľanie & win-win, úspech zákazníkov, byť vďačný, stále rastúce, inovatívne a zodpovedné.